SlipGrip Anti Slip Paint, libisemisvastane värv, helehall, 5L

Tootekood: SGASP5LLG
Kaubamärk: FibreGrid
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel
Hind:
79,50 €
Kogus: - +
   - või -   

SOBIVUS
Antud värv on sobiv siseruumidesse nagu garaažid, laod, tootmisruumid, koolid, keldrid jms ruumid.
Toode on valmis kasutamiseks ning lihtsalt peale kantav rulli või pintsliga. Kuivab 12 tunni jooksul.
Suurepärane libisemiskindlus - polüuretaani baasil värvimass sisaldab peent libisemist takistavat agregaati mis jaotub värvides pinnal ühtlaselt.
Parem puhastatavus võrreldes värvidega millesse puistatakse abrasiiv alusvärvi pinnale rullimise järel.
Kerge kuni mõõduka käimis- ja sõitmiskoormuse jaoks. Suure koormuse korral kasutage toodet SlipGrip Heavy Duty Anti Slip Paint.

PAKEND: 5L
KATVUS: 20m2 kahe kihiga
KIHTIDE ARV: Soovitavalt 2 kihti
VÄRVID: Kollane RAL 1018, helehall RAL7038, hall RAL7037, sinine RAL5015.
LIBISEMISKINDLUS: PTV 59 (pendeltestri väärtus) ehk madal libisemisoht.

KASUTAMINE
Paigaldamisviis
SlipGrip Standard Anti Slip Floor Paint on kõige mugavam paigaldada 25-30cm tavalise värvirulli või 100-140mm laiuse keskmise või paksema pintsliga.

Ettevalmistus

Hoolitse, et pind on puhas, kuiv ja vaba mistahes määrdumistest mis võiksid takistada naket. Õli või vee baasil määrdumiste eemaldamiseks soovitame kasutada toodet Economic või Economic Super või muud sarnase toimega ainet.

Eelnevalt värvitud pinnad tuleb kergelt lihvpaberiga karestada. Uued betoonpõrandad peavad olema vähemalt 28 päeva vanused ja täiesti kuivad.
Pinnad ei vaja reeglina kruntimist. Betooni puhul võib siiski olla vajalik veenduda, et:
a) pind ei ole liiga sile ega hülga ning vajadusel tuleks seda töödelda happelise ainega SlipGrip Concrete Keying Etchant;
b) pind ei ole liiga pude ega lagune kergelt. Sel juhul tuleks kõik lahtine eemaldada, vajadusel pinda lihvida ja immutada vedela pinnakõvendiga, nt Pentra-Sil NL.

Samuti on soovitav teha vähem nähtavamas kohas proovivärvimine, et veenduda väljanägemise sobivuses.

Pealekandmine
Avage purk ja segage värv korralikult ent madalal kiirusel nt trelli otsa kinnitatava värvisegistajaga. Ärge lahjendage värvi.
Valage värv värvialusele ja kastke rull värvi nõnda, et see saaks enne värvi peale kandmist korralikult värviga küllastatud.
Kui värvite tervet ruumi on soovitav esmalt värvida ääred pintsliga ja kohe selle järel jätkata rulliga.
Vältige liiga paksu kihi teket. Esimese kihi kuivamisele kulub 15°C juures u 12 tundi, misjärel on põrand valmis teise kihi värvimiseks. Peale esimese kihi kuivamist võib töövahendid pesta lakibensiini või ksüleeniga ja pakkida õhukindlalt kilesse või kasutada teise kihi jaoks uut rulli/pintslit.
Teise kihi järel veendu, et pind on kõvaks kuivanud (mitte ainult puutekuiv) enne kui selle kasutusse võtad. Selleks kulub normaaloludes järgmised 12 tundi. Jahedamates või niiskemates tingimustes ja kehva ventilatsiooni korral võib kuivamisaeg olla ka kuni 36 tundi.

© Ideia OÜ