Libisemisvastane töötlus keraamilistele plaatidele

KAS TEIE KIVIPÕRAND ON LIBE? 

Kui jah, siis antiSLIP System® libedusvastane töötlus muudab ka märjalt libedad põrandad libisemiskindlaks. See on kõige tõhusam ja kauakestvam libisemisvastane kaitse märjalt libedatele põrandatele. Töötlus sobib keraamilistele ja täismassplaatidele, enamikule graniitidele ja basaltidele. 

ANTISLIP SYSTEM® EELISED: 

 • Peab vastu vähemalt 3-5 aastat, kulub koos kivi kulumisega. Väga suure käimiskoormusega kohtades (kaubanduskeskused, veekeskused jms) võib kasulik iga olla lühem
 • Peale töötlemist on põrand kohe kasutatav
 • Nähtamatu, ei kahjusta põrandamaterjali
 • Töödeldud pind on happe-, kloori- ja soolakindel
 • Hooldatakse nii nagu tavalist samasugust põrandat
 • Suletud pooridega pind pärsib bakterite kasvu
 • Võimalik kasutada nii sise- kui välispindadel
 • Aine jäägid on biolagunevad
 • Ülemaailmselt testitud

Anname antiSLIP System® libedusvastasele töötlusele kodustes märgruumides pikima garantii Eestis - 5 aastat!* 

 
* Garantii 5 aastat antakse Ideia OÜ volitatud kogemustega teenuse osutaja poolt kodustes sisetingimustes teostatud paigaldusteenusele. Oleme töödelnud sadu libedaid põrandaid sadades kodudes, lasteaedades, ettevõtete fuajeedes ja pesuruumides, köökides, SPA-des jne. 
 

NÕUSTAMINE JA TELLIMINE:     Telefon: 664 0005        info@pinnahooldus.ee   

Ühendust võttes oleks hea kui teate põrandakatte materjali ja töödeldavat pindala. 
Kui saadate päringu, lisage mõned fotod ruumi põrandast üldiselt ja mõni pinna lähedalt, et hinnata kivi pinnastruktuuri.
 

KUIDAS antiSLIP System® TOIMIB?  

Töötlemata pind: Kõikidel pindadel esinevad väga väikesed poorid, mistõttu pinnale jääb vesi kauemaks ja tekib vesiliu oht.
 
Töödeldud kuiv pind: töötluse tulemusena täituvad kivipinna poorid libisemisvastase toimeainega. Kuival pinnal ei ole üldiselt erinevust tunda. 
 
Töödeldud märg pind: Toimeaine eripärast tulenevalt tekib hetkega hea haarduvus, mis hoiab suurenenud hõõrdumise abil ära vesiliu ja libastumise. 
 
 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Millist põrandat on võimalik antiSLIP System®'iga töödelda?

 • Erinevaid keraamiliste või täismassplaatidega kaetud põrandaid nii siseruumides kui välistingimustes:
 • Looduslikke kive (graniit, basalt jms). Testime alati toimet väikesel tükil või kõrvalises kohas. Keeruka ja ebaühtlase koostise tõttu on looduslike kivide puhul ilma testita raske täpselt ennustada töötluse tulemuse ulatust 

 • Emailvanne ja -dušialuseid (neisse on olemas ka libisemist takistavad litrid, mis on kiirem ja soodsam lahendus)

Kas kõiki kiviplaate on võimalik antiSLIP System®'iga töödelda? 

On kõrgläikega plaate mille pind on tehases töödeldud vett eriti tõrjuvaks. Selles on lihtne veenduda. Valage põrandale vett ja tõmmake see märja lapiga ühtlaselt laiali. Kui vesi tõmbub hetkega tilkadeks, ei õnnestu ilmselt plaati töödelda.   

Kas seda töötlust saab kasutada ka puidul, linoleumil, PVC või EPO põrandatel ja betoonil?

Ei, antiSLIP System®-iga neid pinnakatteid töödelda ei saa. Kui tegemist ei ole märgruumiga, on loetletud materjalide töötlemiseks teisi lahendusi, küsige!

Milline on töötluse garantii?

Anname antiSLIP System®-i töötluse toimele turul saada olevatest lahendustest pikima - 5-aastase garantii. Garantii kehtib ainult kodustes tingimustes ning juhul, kui töö on teostanud Ideia OÜ volitatud paigaldaja. Mitteeluruumides anname hinnangu töötluse tõenäolisele kestvusele, kuid liiga paljude faktorite mõju tõttu ei saa väljastada garantiid. Enamikel juhtudel on töötluse tõhus toimeaeg siiski vähemalt 3-5 aastat.

Kas plaadi läige võib kaduda?

Üksikutel juhtudel võib läige väheneda, see sõltub plaadi eripärast ja läike saavutamise algsest viisist. Küll aga ei mõjuta töötlus sellise plaadi muid omadusi.

Kuidas peaks töödeldud pinda hooldama?

Üldjoontes nii nagu sama põrandat enne hooldasite, selleks sobivad peaaegu kõik hooldus- ja suurpuhastusained. Ärge kasutage abrasiivseid puhastuspastasid. Tasub silmas pidada, et pinnakaitseained, impregneerivad tooted, vahad, polümeerid, kristallimisained ja seebisisaldusega puhastusained vähendavad antiSLIP System®-i efekti.

Minu põrandal on peale töötlemist heledam varjund. Mida teha?

Säärane efekt võib esineda mõnedel tumedamatel põrandakividel, kuid see kaob ajapikku kui pinda tavapäraselt regulaarselt puhastada. Heleda varjundi kadumine ei too kaasa libisemiskindluse vähenemist.

Kas antiSLIP System®peab vastu kloorile, tänavasoolale ja uriinile?

Jah, ükski nimetatuist ei vähenda töötluse tõhusust ega kestust.

Kas töödeldud pindu võib pesta kõrgsurvepesuriga?

Jah, kuid pidage silmas, et väga lähedalt maksimaalse survega pesemine ei pruugi mõjutada mitte ainult antiSLIP System®'i, vaid juba kive ja vuuke.

Kas saan antiSLIP System®'i kasutada ka vannis ja dušinurgas?

Seda saab kasutada emailvannide ja emaildušialuste puhul. Kahjuks ei ole tehnoloogiliselt võimalik plastik- või akrüülvanne töödelda, ent akrüülvannid on ka vähem libedad kui emailvannid. Vajadusel saab akrüülvannides kasutada spetsiaalseid veekindlaid mitteabrasiivseid litreid või teipe. Nende kohta saate rohkem infot siit.

Lisaks ülaltoodutele on veel võimalusi libedusprobleemide lahendamiseks.

Pindu mida ei saa töödelda antiSLIP System®-iga (ehk muud kui kivi), on võimalik katta muude libisemist takistavate materjalidega: libisemiskindel teip või paan, libisemist takistavad  keraamilise abrasiiviga kaetud lehed, ribad ja trepininad. PVC ja linoleum/marmoleum põrandatele saab teha kaitsetöötluse mis asendab vaha, kestab mitu korda kauem kui vaha ja on libisemist takistavate omadustega. 

© Ideia OÜ