Libisemisvastane töötlus betoonpõrandatele

TÖÖTLEMISVÕIMALUSED

Betoonpõrandaid on võimalik muuta turvalisemaks mitmel erineval viisil. Meetodi valik sõltub põranda kasutusotstarbest, koormusest, kokkupuutest kemikaalidega ja kliendi soovidest seoses väljanägemisega.

Meetodite valik on järgmine:

Pinna lihvimine sobiva kareduse-sileduse astmeni ja seejärel immutamine vedela pinnakõvendiga. Lihvimise ulatus sõltub olemasolevast olukorrast ja sellest mis põrandal toimub. Reeglina saab hakkama 2-3 astmelise lihviga. Vedela pinnakõvendi ülesandeks on lihvitud pinda keemiliselt tihendada, tugevdada ja muuta see kulumiskindlamaks. Pind kohe kasutatav.  
Katmine abrasiivi sisaldava läbipaistva  polüuretaaniga. Pind puhastatakse, krunditakse, kaetakse aluskihiga millesse puistatakse peen jalasõbralik abrasiiv ning kaetakse kattekihiga. Süsteem on läbipaistev ning võimaldab säilitada betoonile iseloomulikku ilmet. Lahenduse paigaldamine võtab kaks tööpäeva ning kasutada saab pinda kolmandal päeval.  
Värvimine libisemist takistava värviga. Sõltuvalt pinna kasutuskohast ja koormusest valitakse värvi tüüp. Neid on kolm. Samuti erinevad abrasiivid tera suuruse poolest. Erinevad värvid on saadaval erinevates toonides. Värvid on pealekantavad ühe päevaga ja pinnad kasutatavad ööpäeva pärast.  


Põhjusel, et valikuid on mitmeid soovitame esmalt ühendust võtta saates piltidega päringu aadressile info@pinnahooldus.ee. Meie asjatundjaga koos leiate lahenduse.

© Ideia OÜ