Privaatsuspoliitika

Jõustumiskuupäev: 8. september 2018

Käesolevat veebisaiti ("Teenus") opereerib Ideia OÜ.

Sellel leheküljel saate teavet meie isikuandmete kogumise, kasutamise ja avalikustamise kohta.

Kasutame teie andmeid teenuse pakkumiseks ja täiustamiseks. Teenuse kasutamisega nõustute teabe kogumise ja kasutamisega vastavalt käesolevale poliitikale. Kui privaatsuspoliitikas pole teisiti määratletud, on käesolevatel privaatsuspoliitikas kasutatavatel terminitel sama tähendus nagu meie üld- ja ostutingimustes, mis on kättesaadavad meie kodulehel http://antislip.ee.

Teabe kogumine ja kasutamine

Me kogume mitmeid erinevaid andmeid mitmesugustel eesmärkel, et pakkuda ja parandada meie teenust.

Kogutud andmete liigid

Isiklikud andmed

Teenuse kasutamisel võime paluda teil anda meile isikut tuvastavat teavet, mida saab kasutada teiega kontakteerumiseks või teie tuvastamiseks ("Isikuandmed"). Isikut tuvastav teave võib sisaldada (kuid mitte ainult) järgmist:

 • E-posti aadress
 • Eesnimi ja perekonnanimi
 • Telefoninumber
 • Aadress, riik, maakond, sihtnumber, linn
 • Küpsised ja kasutusandmed

Antislip.ee e-poe isikuandmete vastutav töötleja on Ideia OÜ (registrikood 12143443) asukohaga Sinilille tee 1, Peetri alevik, Rae vald, tel 664 0005 ja e-kiri info@antislip.ee. 

Kasutusandmed

Me võime koguda teavet selle kohta, kuidas teenus on juurdepääsetav ja kuidas seda kasutatakse ("kasutusandmed"). Need kasutusandmed võivad sisaldada sellist teavet nagu teie arvuti Interneti-protokolli aadress (IP-aadress), brauseri tüüp, brauseri versioon, külastatud teenuse leheküljed, külastuse aeg ja kuupäev, nendele lehtedele kulutatud aeg, unikaalsed seadme tunnused ja muud diagnostilised andmed.

Jälgimise ja küpsiste andmed

Me kasutame küpsiseid ja teisi sarnaseid jälgimistehnoloogiaid, et jälgida meie Teenuse tegevust ja hoida teatud teavet.

Küpsised on väikese koguse andmetega failid, mis võivad sisaldada anonüümset unikaalset tunnust. Küpsised saadetakse teie brauserile meie veebisaidilt ja salvestatakse teie seadmesse. Teabe kogumiseks ja jälgimiseks ning meie Teenuse parandamiseks ja analüüsimiseks võidakse kasutada ka teisi jälgimismehhanisme nagu märgistused (beacons), sildid (tags) ja skriptid.

Saate seadistada oma brauseri keelduma kõigist küpsistest või panna ta küsima nõustumist, kui uus küpsis saadetakse. Kuid kui te küpsiseid ei aktsepteeri, ei pruugi teil olla võimalik kasutada mõningaid meie Teenuse osi.

Küpsiste näited, mida me kasutame:

 • Sessiooniküpsised. Teenuse käitamiseks kasutame sessiooniküpsiseid.
 • Eelistuste küpsised. Me kasutame eelistuste küpsiseid teie eelistuste ja erinevate seadete mäletamiseks.
 • Turvalisuse küpsised. Me kasutame turvalisuse küpsiseid turvalisuse huvides.

Andmete kasutamine

Ideia OÜ kasutab kogutud andmeid erinevatel eesmärkidel:

 • Teenuse pakkumine ja hooldus
 • Et teavitada teid meie Teenuse muudatustest
 • Lubamaks teil osaleda meie teenuse interaktiivsetes funktsioonides, kui otsustate seda teha
 • Klienditeeninduse ja -toe pakkumine
 • Aitamaks analüüsida või saamaks väärtuslikku teavet, et saaksime Teenust parandada
 • Teenuse kasutamise jälgimine
 • Tehniliste probleemide tuvastamine, vältimine ja nende lahendamine

Andmete edastamine

Teie teavet, sealhulgas isikuandmeid, võidakse üle kanda ja hoida arvutitel, mis asuvad teie riigist või muust riiklikust haldusjaotusest väljaspool, kus andmekaitseseadused võivad erineda.

Kui asute väljaspool Eestit ja otsustate meile teavet anda, siis arvestage, et me edastame andmeid, sealhulgas isikuandmeid, Eestisse ja töötleme seal.

Teie nõusolek selle privaatsuspoliitikaga, millele järgneb teie sellise teabe esitamine, on teie nõusolek selle üleandmiseks.

Ideia OÜ võtab kasutusele kõik vajalikud meetmed tagamaks, et teie andmeid töödeldakse turvaliselt ja vastavalt käesolevale privaatsuspoliitikale ja teie isikuandmeid ei teisaldata mõnda organisatsiooni või riiki, välja arvatud juhul, kui selleks on olemas piisavad kontrollimeetmed, sealhulgas teie andmete ja muude isiklike andmete turvalisus.

Andmete avalikustamine

Seaduslikud nõudmised

Ideia OÜ võib avaldada teie isikuandmeid heauskselt, et selline tegevus on vajalik selleks, et:

 • Täita juriidilist kohustust
 • Kaitsta Ideia OÜ õiguseid ja vara
 • Vältida või uurida Teenusega seotud võimalike rikkumisi
 • Tagada Teenuse kasutajate või avalikkuse turvalisust
 • Kaitsta juriidilise vastutuse eest

Andmete turvalisus

Teie andmete turvalisus on meile oluline, kuid pidage meeles, et ükski interneti kaudu edastamise meetod või elektroonilise salvestamise meetod pole 100% turvaline. Kuigi me püüame teie isikuandmete kaitsmiseks kasutada äriliselt vastuvõetavaid vahendeid, ei saa me tagada nende täielikku turvalisust.

Teenusepakkujad

Teenuse pakkumise hõlbustamiseks võime palgata kolmanda osapoolena ettevõtteid ja üksikisikuid ("teenusepakkujad"), kes pakuvad Teenusega seotud teenuseid või aitavad meil analüüsida, kuidas meie teenust kasutatakse.

Neil kolmandatel isikutel on juurdepääs Teie Isikuandmetele ainult nende ülesannete täitmiseks meie nimel ja nad on kohustatud teie andmeid mitte avaldama ega neid muul eesmärgil kasutama.

Analüütika

Teenuse paremaks muutmiseks kasutame kolmanda osapoole teenust, et jälgida ja analüüsida Teenuse kasutamist.

 • Google Analytics

Google Analytics on Google'i pakutav veebianalüütika teenus, mis jälgib ja raporteerib veebisaidi liiklust. Google kasutab kogutud andmeid Teenuse kasutamise jälgimiseks. Neid andmeid jagatakse teiste Google'i teenustega. Google võib kogutud andmeid kasutada oma reklaamivõrgustiku reklaamide kontekstualiseerimiseks ja isikupärastamiseks.

Võite loobuda sellest, et teete Teenuse Google Analyticsile kättesaadavaks, installides Google Analyticsi loobumiste brauseri lisandmooduli. Lisandmoodul takistab Google Analyticsi JavaScriptil (ga.js, analytics.js ja dc.js) külastuste teabe jagamist Google Analyticsiga.

Google'i privaatsustavade kohta lisateabe saamiseks külastage Google'i privaatsuse ja reeglite veebisaiti: https://policies.google.com/privacy?hl=et

 

Maksed

Maksete vahendamiseks kasutame kolmanda osapoole teenusepakkujaid.

 • Maksekeskus

Maksekeskus on Eesti Post AS-i tütarettevõtja Maksekeskus AS'i pakutav maksete vahenduse teenus, mis võimaldab meil pakkuda kerge vaevaga ja soodsalt oma klientidele tasumisviisideks kõikide Eesti pankade pangalinke. Maksekeskusel on makseasutuse tegevusluba ja nende üle teostab järelevalvet Finantsinspektsioon. Maksekeskus kui maksete vahendaja on isikuandmete volitatud töötleja ja töötleb üksnes neid isikuandmeid, mis on hädavajalikud makse sooritamiseks. Maksekeskuse täpsemad tingimused, sealhulgas nende privaatsuspoliitika, on kättesaadav aadressil http://maksekeskus.ee/tingimused.

Kauba transport

Tarne teostamiseks kasutame kolmandaid osapooli:

 • Itella SmartPOST
 • Omniva

Nendega jagame teie isikuandmetest ainult seda osa, mis on hädavajalik kauba transpordiks teieni (teie nimi, aadress, kontakttelefon, tellimuse ligikaudne aeg ja kauba mõõtmed ning kaal).

Lingid teistele saitidele

Meie teenus võib sisaldada linke teistele saitidele, mida me ei opereeri. Kui klõpsate kolmanda osapoole lingil, suunatakse teid selle kolmanda osapoole saidile. Soovitame teil tungivalt läbi vaadata iga külastatud saidi privaatsuseeskirjad.

Me ei kontrolli ega võta endale mingit vastutust kolmandate osapoolte saitide või teenuste sisu, nende privaatsuseeskirjade ega tavade eest.

Laste privaatsus

Meie Teenus ei käsitle alla 18-aastaseid ("lapsed").

Me ei võta teadlikult alla 18-aastastelt isikutelt isikuandmeid. Kui olete vanem või eestkostja ja teate, et teie lapsed on meile isikuandmeid esitanud, võtke meiega ühendust. Kui me saame teada, et oleme kogunud teie lapse isiklikke andmeid ilma vanema nõusolekuta, võtame ette meetmeid selle teabe eemaldamiseks meie serveritest.

Muudatused selles privaatsuspoliitikas

Võime aeg-ajalt oma privaatsuspoliitikat värskendada. Teatame teile kõigist muudatustest, avaldades sellel lehel uue privaatsuspoliitika.

Enne muudatuse jõustumist teavitame Teid e-kirja ja / või tähelepandava märguande kaudu meie Teenuses ning ajakohastame selle privaatsuspoliitika ülaosas olevat "jõustumiskuupäeva".

Soovitame teil perioodiliselt kontrollida seda privaatsuseeskirja mis tahes muudatuste suhtes. Selle privaatsuseeskirja muudatused kehtivad alates sellele lehele postitamisest.

Võta meiega ühendust

Kui teil on selle privaatsuseeskirja kohta küsimusi, võtke meiega ühendust:

 • E-posti teel: info@antislip.ee
© Ideia OÜ