Graanulid torustiku puhastamiseks, Mayeri 500g

Tootekood: 4740060010026
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Hind:
3,54 €
Kogus: - +
   - või -   
Ilmselt üks tõhusamaid aineid üldse torustiku avamiseks. Vala u 0,5-1 klaasitäis valamu torusse, peale samuti klaasitäis kuuma vett ja jäta sinnapaika. 1-2 tunni pärast või kasvõi järgmisel hommikul lase taas kuum vesi peale ja enamusel juhtudest on asi korras. Hea oleks kuumal veel lasta mõni minut voolata, et lahti tulnud jamps torudest ka välja uhutud saaks. Kui ummistus on alles, siis järelikult on see sifooni tagusest kaugemal. Sel juhul vala peale graanulite sisse puistamist peale rohkem kuuma vett, nt 3-4 klaasi ja karm lahus jõub ikka sinna kuhu ta peab jõudma.

Sugugi vähetähtis pole asjaolu, et graanulite kujul "torusiil" on märksa turvalisem väikelastega kodus. Seda lihtsalt pole võimalik alla neelata ilma, et juba üht graanulit suhu toppides ei hakkaks kipitama ja väga vastu. Ka turvakork aitab väiksemad lapsed eemal hoida.
Kaal 0.5
Sarnased tooted
Tootekood: HYD05 ,   Laoseis: Laos
7,56 €
Probiootiliste bakteritega kõikide pindade hoolduspuhastusaine.
Tootekood: FC-1 ,   Laoseis: Laos
11,96 €
Kasulike bakteritega sanitaar- ja pesuruumide hoolduspuhastusaine.
Tootekood: SC-1 ,   Laoseis: Laos
11,96 €
Võimsaim rasva, õli, tahma ja muu raske mustuse eemaldaja Chrisal toodete seas. Professionaalseks kasutamiseks.
Tootekood: CMF-5 ,   Laoseis: Laos
54,60 €
Tippklassi võimekusega katlakivi, rooste ja teiste oksiidide eemaldaja professionaalseks kasutamiseks. Sobib ka tööstuslikuks kasutamiseks erinevates protsessides.
Tootekood: ASO-5 ,   Laoseis: Laos
116,82 €
© Ideia OÜ