SlipGrip Heavy Duty libisemiskindel trepi astmekate, 345mm X 55mm, pikkus 1000mm, must plaat kollase ninaga

Tootekood: FSTBK1000Y
Kaubamärk: FibreGrid
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Hind:
65,88 €
Kogus: - +
   - või -   
MIKS EELISTADA SLIP GRIP HEAVY DUTY LIBISEMISVASTASEID TREPI ASTMEKATTEID?
 • Erakordselt suur vastupidavus - SlipGripi suure vastupidavusega tooted sisaldavad ainulaadseid ExtremeCore® keraamilisi sõelmeid, mille väärtus MOH materjali kõvaduse skaalal on 9 (teemandil 10) tehes neist kaks korda vastupidavamad kui standardsed kvartsist trepininad. See tähendab, et need sobivad äärmuslikesse liiklemisoludesse ja kestavad aastaid.
 • Pikaajaliselt libisemiskindel - tera on kinnitatud spetsiaalselt pultrudeeritud GRP profiilile, mis tähendab, et see on erakordselt vastupidav survele, venitamisele või väänamisele laias temperatuuride ja füüsiliste koormuste vahemikus.
 • 55mm laiune kontrastse värviga esiserv vastab kõigile ehitusnõuetele, aga ka eeskätt vaegnägijate jaoks kehtestatud nõuetele.
 • Faasitud tagumine serv pakub täiendavat turvalisust. Paigaldatav peaaegu mistahes aluspinnale.
 • Kiire paigaldus - kinnitage kruvide ja tüüblitega ja ongi valmis. Mastiksi kasutamine aitab materjali veel paremini kinnitada ja käimismüra summutada.
 • Suurem värvivalik
 • 10-aastane purunemisvastane garantii.
ANDMED
Ristlõige (profiil): 345mm (sügavus) x 55mm (nina). Paksus u 5-6mm.
Pikkused: 1000, 1200, 1500mm. Saab tellida ka kuni 3000mm pikkust.
Garantii: 10 a
Värvid: must aste ja kollane nina, must aste ja valge nina, hall aste ja kollane nina, hall aste ja valge nina, helepruun aste ja valge nina, helepruun aste ja helepruun nina.
Terade tüüp ja suurus: keraamiline (ExtremeCore®), jämedateraline või peeneteraline.
Terade tugevus MOH’i skaalal: 9
Libisemiskindlus, kuiv (PTV): 76
Libisemiskindlus, märg (PTV): 70
PAIGALDAMINE
Peamine kinnitamisviis on kruvide ja tüüblite abil. Soovitame kasutada meie pakutavaid sobiva kuju ja mõõtmetega spetsiaalsest roostevabast terasest kruve, mis on end aja jooksul õigustanud.
Ettevalmistus
 • Veenduge, et ala on puhas, kuiv ja vaba lahtisest ja murenevast materjalist. Igasugused “kausjad” või vigastatud pinnad peavad olema parandatud, et saada piisavalt tasane ja ühtlane aluspind. Betooni saate parandada kiirkõveneva seguga SlipGrip Step Edge Repair.
 • Saavutamaks sirge paigaldusjoon kogu trepi ulatuses (sirge trepi korral), märgistage materjali ühe otsa alguspunkt trepi esimesel ja viimasel astmel ja tähistage nende vahelised astmed kasutades märgistusnööri. Tähelepanu! Kui trepi astmed on erineva pikkusega ja te ei plaani paigaldada astmekatet kogu astme laiuses, ei tohiks mõõta materjali alguspunkti iga astme peal eraldi astme algusest, sest nõnda jäävad ka kinnitatava materjali alguspunktid igal astmel erinevasse kohta ja üldpilt pole nii kena.
 • Kui paigaldate toote servast servani ja trepi otsas on sein, jätke toote otsast 2-3mm vahe seinaga ning täitke see mastiksiga. Nõnda ei teki ilmastikuolude muutumisel materjalis pingeid.
 • Sobitage trepininad eelnevalt paika kontrollimaks, et need istuvad pinnale vabalt ja liibuvalt. Vajadusel saab SlipGripi lõigata parajaks kohapeal, näiteks ketassae või nurklihvijaga kasutades teemantketast.
 • Palun kandke kaitseprille ja -kindad alati kui tegelete mistahes saagimisega. Soovitame kasutada ka ühekordset maski, et takistada saagimistolmu sattumist hindamisteedesse.
Paigaldustöö
 • Astmekate kinnitatakse kahe (eesmise ja tagumise) kruvireaga. Puurige materjalist läbi avad suunaga altpoolt (siledalt poolt) ülespoole. Vastupidi tehes võib tegelik ava abrasiivi ebatasasuse tõttu sattuda soovitud kohast eemale. Avade asukohad võiksid jääda 3-8 cm kaugusele otstest. Vahepealsete avade vahemaa võiks olla 20-30cm.
 • Puitastmetele paigaldamiseks piisab, kui puurida ette 3mm läbimõõduga avad ja kinnitada toode kruvidega aluspinda. Selleks asetage
Kaal 3.96
Kõrgus 55
Laius 345
Pikkus 1000
Sarnased tooted
"EdgeGrip Heavy Duty libisemiskindel trepi astmekate" on äärmiselt pikaealine, suurima kulumiskindluse ja libisemiskindlusega klaasfiibrist materjal. Sobib mõõduka kuni väga suure koormusega treppidele. Toode on saadaval kahes fraktsioonis:
* jämedateralisena eeskätt välistingimustesse või ka suure koormusega ruumidesse
* peeneteralisena siseruumidesse.
Tootekood: FSTBG1000S ,   Laoseis: Laos
65,88 €
"EdgeGrip Heavy Duty Anti Slip trepinina" on äärmiselt pikaealine, suurima kulumiskindluse ja libisemiskindlusega klaasfiibrist trepinina. Sobib mõõduka kuni väga suure koormusega treppidele. Toode on saadaval kahes fraktsioonis:
* jämedateralisena eeskätt välistingimustesse või ka suure koormusega ruumidesse
* peeneteralisena siseruumidesse.
Tootekood: EG1000E55Y ,   Laoseis: Laos ,   Size:
26,84 €
DeckGrip Standard libisemisvastased ribad on soodsaim lahendus libedate trepiastmete või terrassilaudade puhul väikese kuni mõõduka koormuse korral.
Tootekood: DGDS90X1.2B ,   Laoseis: Laos
23,79 €
"EdgeGrip Heavy Duty Anti Slip trepinina" on äärmiselt pikaealine, suurima kulumiskindluse ja libisemiskindlusega klaasfiibrist trepinina. Sobib mõõduka kuni väga suure koormusega treppidele. Toode on saadaval kahes fraktsioonis:
* jämedateralisena eeskätt välistingimustesse või ka suure koormusega ruumidesse
* peeneteralisena siseruumidesse.
Tootekood: EG1500E70Y ,   Laoseis: Laos
36,54 €
"SlipGrip Heavy Duty libisemiskindel põrandaplaat" on äärmiselt pikaealine, suurima kulumiskindluse ja libisemiskindlusega klaasfiibrist põrandaplaat. Sobib mõõduka kuni väga suure koormusega pindadele. Toode on saadaval kahes fraktsioonis:
* jämedateralisena eeskätt välistingimustesse või ka suure koormusega ruumidesse (sadamad, käimisteed, kaldteed, rambid, sissepääsualad jms)
* peeneteralisena siseruumidesse või kohtadesse kus soovitakse teadlikult peenemateralist pinda.
Tootekood: 4740060010038 ,   Laoseis: Laos
186,66 €
© Ideia OÜ