Teip Coarse Resilient Läbipaistev, paksem (H3450T), 50mm/18,3m

Tootekood: H3450T-50
Kaubamärk: Heskins
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Hind:
70,76 €
Kogus: - +
   - või -   
See teip (H3450) on võrreldes H3415-ga jäigem ja paksem (u 1,2 mm), kuid samas ka veidi reljeefsem, sest suurem reljeefsus on saavutatav ja säilitatav tugevamate plastide korral. Taas on tegu hea libisemiskindlusega teibiga (PTV 47) mis toimib hästi nii vee all kui lihtsalt niisketes tingimustes, aga ka kuivades ruumides. Soovitav kasutuskoormus väike kuni väga suur. See teip on soovitav valida kui kasutuskoht on suurema käimiskoormusega, ent siiski on vaja võimalikult head libisemiskindlust.

Sobib paigaldamiseks kohtades kus liigutakse nii jalatsigega kui paljajalu ning mis võib olla nii kuiv kui märg. 
Libisemiskindluse tase kõrge - pendlitesti tulemus kuival pinnal 102 ja märjal pinnal 47. 
Kulumiskindlus väga hea.

EELISED:
* Naha- ja riietesõbralik
* Lihtne puhastada
* Pole kuluvat abrasiivi
* Veekindel
* Suurt libisemiskindlust nõudvatesse kohtadesse
* Läbipaistev, ei mõjuta ruumi disaini oluliselt
​* Väga hea kulumiskindlus

PAIGALDAMINE: Saab paigaldada puhtale siledale kuivale aluspinnale. Kõige tõhusam on teip aluspinnale suruda kõvema kummirulli abil.

COARSE RESILIENT TEIP ON SAADAVAL 3 ERINEVAS VARIANDIS:
H3415
Antud matejali on mõjutatud nõnda, et see sarnaneb nakkelt kummile. Teip on mitteabrasiivsete teipide hulgas parima libisemiskindlusega (PTV 60) ja samas pehme. Kuigi reljeefusus on pisut väiksem kui H3450 puhul, on materjali omadustest tulenevalt sellel suurepärane haarduvus. Soovitav kasutuskoormus väike kuni mõõdukas. Kuna teip on väga hästi painduv, siis tuleb see nurkade lahtitulemise vältimiseks hästi korralikult põranda külge kinnitada ning surverulliga üle rullida. See teip on soovitav valida kui on vaja parimat libisemiskindlust.

H3450
See teip on võrreldes H3415-ga jäigem ja pisut paksem (u 1,2 mm), kuid samas ka veidi reljeefsem, sest suurem reljeefsus on saavutatav ja säilitatav tugevamate plastide korral. Taas on tegu hea libisemiskindlusega teibiga (PTV 47) mis toimib hästi nii vee all kui lihtsalt niisketes tingimustes, aga ka kuivades ruumides. Soovitav kasutuskoormus väike kuni väga suur. See teip on soovitav valida kui kasutuskoht on suurema käimiskoormusega, ent siiski on vaja võimalikult head libisemiskindlust.

H3451
Õhuke elastne Coarse Resilient kohtadesse mille aluspind ei ole täiesti sile või kuhu peaks kinnitama võimalikult õhukese teibi. See kohandub aluspinnaga veidi enam kui H3450. Samuti hea libisemiskindlusega teip (PTV 47) vähese kuni mõõduka koormusega kohtadesse. Juhul kui aluspind on liiga ebatasane, tasub teip kinnitada lisaliimiga. NB! Läbipaistvate teipide puhul jääb liimikiht läbi teibi mõnevõrra nähtav.

TELLIMUSTOOTED. Saame pakkuda kuni 1,346 m laiusega ja mistahes pikkusega rullmaterjali või lõigata stantsiga välja soovitud kujuga kujundeid. Samuti on võimalik tellida nii standardmõõtmetes kui erimõõtmetes materjali kas Pantone'i või RAL värvikoodide alusel. 

TEHNILINE TEAVE:
Pendlitesti tulemus kuival pinnal 102 (TRL), märjal pinnal 47 (TRL). 
Kaal 1.3
Kõrgus 50
Sarnased tooted
Mitteabrasiivne pehme veekindel väga kõrge libisemiskindlusega teip. Antud teip on paksem (1,15 mm), pehmem ja suurema libisemiskindlusega kui Aqua-Safe.
Kõige suuremat paljajalu nii kuival kui märjal pinnal liikumise libisemiskindlust nõudvatesse kohtadesse.
Läbipaistvus muudab teibi vähe nähtavaks ja seetõttu sobib see ideaalselt kohtadesse kus soovitakse säilitada ruumi üldilmet.
Tootekood: H3415T-50 ,   Laoseis: Laos ,   Size:
70,76 €
Mitteabrasiivne pehme veekindel väga kõrge libisemiskindlusega teip. Antud teip on paksem (1,15 mm), pehmem ja suurema libisemiskindlusega kui Aqua-Safe.
Kõige suuremat paljajalu nii kuival kui märjal pinnal liikumise libisemiskindlust nõudvatesse kohtadesse.
Tootekood: H3415Y-50 ,   Laoseis: Laos
70,76 €
Mitteabrasiivne väga painduv veekindel hea libisemiskindlusega must õhuke (0,7mm) teip. Antud teip on Coarse Resilient sarja kõige õhem ent suurema libisemiskindlusega kui Aqua-Safe.
Head paljajalu liikumise libisemiskindlust nõudvatesse kohtadesse.
Suure elastsuse tõttu sobib see teip kohtadesse mis on ka veidi ebatasased.
Tootekood: H3451-50 ,   Laoseis: Laos
60,39 €
Veesõidukitele mõeldud veekindel hea libisemiskindlusega kare teip mis ei kriimusta nahka ega lõhu riideid. Karedus on saavutatud traditsiooniliste abrasiivide asemel väikeste klaaskuulide kasutamisega.
Tootekood: H3460W-50 ,   Laoseis: Laos ,   Size:
40,26 €
Käsipuude jaoks välja töötatud teip mis võimaldab head haaret. Vähendab märgatavalt metalltoru "külma" tunnet. Eriti sobiv erivajadustega inimestele.
Võimalik tellida erimõõdus laiuseid 12 kuni 1346mm.
Tootekood: 4740060010037 ,   Laoseis: Laos ,   Size:
65,88 €
© Ideia OÜ