Teip, reflekteeruv (tagasipeegelduv) must/kollane, paremsuunaline, 100mm/10m

Tootekood: H6601D-100R
Kaubamärk: Heskins
Ühik: tk
Hind:
37,82 €
Kogus: - +
   - või -   

Tagasipeegeldav ehk reflekteeruv teip on isekleepuv, väga hästi nähtav turvalint, mis sobib potentsiaalselt ohtlike alade/kohtade märgistamiseks. Seda saab kasutada mis tahes keskkonnas.

Pakume peegeldavat linti laiusega 15–1220mm ja pikkusega kuni 10 m, kuid nagu alati, sõltuvalt kogusest saame pakkuda ka rätsepalahendusi. Enamus värve on kohe laost saadaval. Tellimisaeg laos mitte olevatele teipidele on u veidi üle nädala.

Tagasipeegelduv teip on alt kaetud mitte veepõhise liimiga mistõttu see kinnitub hästi ja ei lagune katsetingimustes ka märgades oludes.
Liimikiht on survetundlik - mida tugevamalt teip paigaldamise käigus aluspinnale suruda, seda tugevamalt see kinnitub.

Vasak- ja parempoolsed variandid
Pakume musta7kollast ja punast/valget vöödilist teipi nii üht- kui teistpidi kaldus joontega. 

RAKENDUSED
Peegeldav märgistuslint sobib kasutamiseks paljudes valdkondades:

Liikumisteed
Peegeldav märgistuselint on paslik, et märgistada olulisi marsruute, mida tuleb kasutada igal ajal, või marsruute, mida jälgida hädaolukorras. Kõik värvid sobivad põrandamärgistamiseks, kuid meie põrandamarkeerimise juhisest leiate nõuanded, millist värvi millises olukorras on soovitav kasutada.

Trepid
Treppidel võib olla üldine või spetsiifiline otstarve ja liikumissuund. Samuti on võimalik tähistada treppide astmeid, et neid ka esile tõsta või muuta libisemiskindlamaks. Viimasel juhul sobivad eriti Permastripe, Coarse Resilient, Aqua-Safe või Safety-Grip teibid, sõltuvalt milline on trepi asukoht, keskkond, kasutuskoormus ja materjal.

Servad
Märgistatakse andmaks töötajatele või külalistele märku, et nad viibivad ohtu kujutava serva juures.

Madalad rippuvad esemed
Mõnede konstruktsioonide osad võivad mõnede jaoks olla pea kõrgusel, mistõttu tuleb need vigastuste vältimiseks märgistada. 

Edasimüüjatele pakume hulgaliselt valikuid: lühemaid rulle, spetsiaalselt kohandatud jaemüügipakendeid, spetsiifilise suurusega hülsse, pealetrükke ja muid eripärasid. 

Kaal 0.21
Sarnased tooted

​Tagasipeegeldav ehk reflekteeruv teip on isekleepuv, väga hästi nähtav turvalint, mis sobib potentsiaalselt ohtlike alade/kohtade märgistamiseks. Seda saab kasutada mis tahes keskkonnas.

Tootekood: H6601D-50R ,   Laoseis: Laos ,   Size:
23,18 €
​Tagasipeegeldav ehk reflekteeruv teip on isekleepuv, väga hästi nähtav turvalint, mis sobib potentsiaalselt ohtlike alade/kohtade märgistamiseks. Seda saab kasutada mis tahes keskkonnas.
Tootekood: H6601D-100L ,   Size:
37,82 €
© Ideia OÜ