Teip Aqua-Safe, läbipaistev, 50mm/18,3m

Tootekood: H3405T-50
Kaubamärk: Heskins
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Hind:
36,60 €
Kogus: - +
   - või -   
Sobib paigaldamiseks väikese kuni mõõduka koormusega kohtades kus liigutakse nii paljajalu, sokkis, jalatsitega või istutakse, näiteks sisetrepid ja märjad põrandad. Mitteabrasiivsete teipide seas on tegu kuival pinnal väga head (PTV 106) ja märjal pinnal mõõdukat libisemiskindlust (PTV 31) pakkuva ja oma klassis kõige soodsama tootega.
* Mitteabrasiivsete teipide seas suurima libisemiskindlusega on Coarse Resilient - sarja teibid.

EELISED:
* Naha- ja riietesõbralik
* Lihtne puhastada
* Pole kuluvat abrasiivi
* Veekindel
* Soodne

PAIGALDAMINE: Saab paigaldada puhtale siledale kuivale aluspinnale. Kui aluspind ei ole täiesti sile võib nakke parandamiseks kasutada lisaliimi. Soovitame teip aluspinnale suruda kõvema kummirulli abil.

AQUA-SAFE SARJAST: Aqua-Safe on mitteabrasiivne veekindel libisemiskindel materjal mis on saadaval läbipaistvana või mitmes värvitoonis. Paljudel juhtudel ei saa kasutada abrasiivmaterjali või see pole ideaalne, nt järgmistel põhjustel:
* Toodet peab saama lihtsalt puhastada;
* Abrasiivipuru ei tohi tekkida;
* Tavaline abrasiivpind võib selles konkreetses olukorras vigastada nahka, sokke, kangast, ujumisriideid vms.
* Puhastusmasinad, -mopid või -protsessid ei sobi kokku abrasiivse materjaliga.

Eespool loetletud põhjustel on loodud Aqua-Safe. See on pressitud plastpinnaga, muster on tekstuuriga, mis tagab tõhusa, veekindla libisemist takistava pinna. Kuna materjali toodetakse reljeefrulli abil (reljeefrull ei suuda luua mingeid "peidetud" alasid), ei ole teibil õõnsusi, kus bakterid / mustus jne saaksid kinnituda. Seetõttu on teip ideaalne kasutada köögis, steriilsust nõudvates töökohtades, toiduvalmistamise aladel jne.

SOOVITUSED
Duširuumidesse, vannidesse, märgadele treppidele, kalletele ja muudesse paljajalu liigutavatesse kohtadesse kus on vaja saavutada maksimaalne libisemiskindlus, soovitame Coarse Resilient H3415 tüüpi teipi, mille libisemiskindluse väärtus märjalt on PTV 60 ehk ligi 2 korda kõrgem kui Aqua-Safe teibil. 

Samuti, kui soovite kodutrepil saada parimat pidamist, aga mitte kasutada abrasiivteipi, on kindel soovitus Coarse Resilient.

Vannidesse või dušialustele on aga eriti sobivad Tenura 40mm libisemiskindlaid litrid (valged või läbipaistvad) või redelikujuliselt paigutatavad 20mm x 200mm ribad (valged või läbipaistvad). Aqua-Safe libisemisvastane materjal on väga vastupidav ja tagab ka hea löögikaitse, mistõttu mitmed kliendid kasutavad seda materjali erinevates tellitavates mõõtmetes ka kõikvõimalike pindade kaitseks kriimustuste ja muude kahjustuste eest.

Paatides ja avamere alustel soovitame kasutada suurema libisemiskindlusega spetsiaalselt meretingimustesse loodud teipi Marine Safety-Grip Tape.

TELLIMUSTOOTED. Saame pakkuda kuni 1,1 m laiusega ja mistahes pikkusega rullmaterjali või lõigata stantsiga välja soovitud kujuga kujundeid. Samuti on võimalik tellida nii standardmõõtmetes kui erimõõtmetes materjali kas Pantone'i või RAL värvikoodide alusel. Saadaval on ka väikesed jaepakendid paigaldusjuhiste ja EAN ribakoodiga.

TEHNILINE TEAVE:
PTV - Pendlitesti tulemus kuival pinnal 106, märjal pinnal 31. 
Kaal 0.77
Kõrgus 50
Laius 190
Pikkus 190
Sarnased tooted
Mitteabrasiivne veekindel libisemist takistav teip.
Tootekood: H3405S-50 ,   Laoseis: Laos ,   Size:
36,60 €
Mitteabrasiivne pehme veekindel väga kõrge libisemiskindlusega teip. Antud teip on paksem (1,15 mm), pehmem ja suurema libisemiskindlusega kui Aqua-Safe.
Kõige suuremat paljajalu nii kuival kui märjal pinnal liikumise libisemiskindlust nõudvatesse kohtadesse.
Tootekood: H3415Y-50 ,   Laoseis: Laos
70,76 €
Tenura Aqua Safe AntiSlip läbipaistvad litrid:
* Aitavad vältida libastumist ja kukkumist nii kuivades kui märgades tingimustes.
* On valmistatud tugevast mitte abrasiivsest materjalist, mis on väga nahasõbralik.
* Tänu tugevale liimile loovad hästipüsiva sideme aluspinnaga.
Tootekood: TAWHD40 ,   Laoseis: Laos
14,64 €
Tenura Aqua Safe AntiSlip läbipaistvad ribad:
* Aitavad vältida libastumist ja kukkumist nii kuivades kui märgades tingimustes.
* On valmistatud tugevast mitte abrasiivsest materjalist, mis on väga nahasõbralik.
* Tänu tugevale liimile loovad hästipüsiva sideme aluspinnaga.
Tootekood: TACLS ,   Laoseis: Laos
14,64 €
Mitteabrasiivne väga painduv veekindel suure libisemiskindlusega paks (1,2 mm) teip. Antud teip on Coarse Resilient sarja kõige kulumiskindlam aga ka parema libisemiskindlusega kui Aqua-Safe.
Suurt paljajalu ja jalatsitega liikumise libisemiskindlust nõudvatesse kohtadesse.
Läbipaistvus muudab teibi vähe nähtavaks ja seetõttu sobib see ideaalselt kohtadesse kus soovitakse säilitada ruumi üldilmet.
Tootekood: H3450T-50 ,   Laoseis: Laos ,   Size:
70,76 €
© Ideia OÜ