Teip Coarse Resilient Läbipaistev, elastne (H3415T), 50mm/18,3m

Tootekood: H3415T-50
Kaubamärk: Heskins
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Hind:
70,76 €
Kogus: - +
   - või -   
Antud matejali on mõjutatud nõnda, et see sarnaneb nakkelt kummile. Teip on erakordselt hea haardeteguriga ja samas pehme. Kuigi H3415 reljeefusus on pisut väiksem kui H3450 puhul, on materjali omadustest tulenevalt sellel suurepärane haarduvus. Soovitav kasutuskoormus väike kuni mõõdukas. Kuna teip on väga hästi painduv, siis tuleb see nurkade lahtitulemise vältimiseks hästi korralikult põranda külge kinnitada ning kindlasti surverulliga üle rullida. 

Kõige suurema libisemiskindluse tasemega mitteabrasiivne teip, PTV* kuival pinnal 95 ja märjal pinnal 60. 
Sobib paigaldamiseks kohtades kus liigutakse paljajalu või istutakse sh märgadel põrandatel, treppidel, rampidel, siseveekogude paatides, dušialustel, vannipõhjades jms kohtades. 


EELISED:
* Naha- ja riietesõbralik
* Lihtne puhastada
* Pole kuluvat abrasiivi
* Veekindel
* Eriti suurt libisemiskindlust nõudvatesse kohtadesse
* Hea kulumiskindlus

PAIGALDAMINE: Saab paigaldada puhtale siledale kuivale aluspinnale. Kui aluspind ei ole täiesti sile võib nakke parandamiseks kasutada lisaliimi. Kõige tõhusam on teip aluspinnale suruda kõvema kummirulli abil.

LISAINFO
COARSE RESILIENT TEIP ON SAADAVAL 3 ERINEVAS VARIANDIS:

H3415
Antud matejali on mõjutatud nõnda, et see sarnaneb nakkelt kummile. Teip on mitteabrasiivsete teipide hulgas parima libisemiskindlusega (PTV 60) ja samas pehme. Kuigi reljeefusus on pisut väiksem kui H3450 puhul, on materjali omadustest tulenevalt sellel suurepärane haarduvus. Soovitav kasutuskoormus väike kuni mõõdukas. Kuna teip on väga hästi painduv, siis tuleb see nurkade lahtitulemise vältimiseks hästi korralikult põranda külge kinnitada ning surverulliga üle rullida. See teip on soovitav valida kui on vaja parimat libisemiskindlust.

H3450
See teip on võrreldes H3415-ga jäigem ja pisut paksem (u 1,2 mm), kuid samas ka veidi reljeefsem, sest suurem reljeefsus on saavutatav ja säilitatav tugevamate plastide korral. Taas on tegu hea libisemiskindlusega teibiga (PTV 47) mis toimib hästi nii vee all kui lihtsalt niisketes tingimustes, aga ka kuivades ruumides. Soovitav kasutuskoormus väike kuni väga suur. See teip on soovitav valida kui kasutuskoht on suurema käimiskoormusega, ent siiski on vaja võimalikult head libisemiskindlust.

H3451
Õhuke elastne Coarse Resilient kohtadesse mille aluspind ei ole täiesti sile või kuhu peaks kinnitama võimalikult õhukese teibi. See kohandub aluspinnaga veidi enam kui H3450. Samuti hea libisemiskindlusega teip (PTV 47) vähese kuni mõõduka koormusega kohtadesse. Juhul kui aluspind on liiga ebatasane, tasub teip kinnitada lisaliimiga. NB! Läbipaistvate teipide puhul jääb liimikiht läbi teibi mõnevõrra nähtav.

TELLIMUSTOOTED. Saame pakkuda kuni 1,346 m laiusega ja mistahes pikkusega rullmaterjali või lõigata stantsiga välja soovitud kujuga kujundeid. Samuti on võimalik tellida nii standardmõõtmetes kui erimõõtmetes materjali kas Pantone'i või RAL värvikoodide alusel. 

TEHNILINE TEAVE:
PTV* Pendlitesti tulemus kuival pinnal 95 (TRL), märjal pinnal 60 (TRL). 

PTV - Pendulum Test Value. Suurem väärtus tähendab paremat libisemiskindlust.
Kaal 1.1
Kõrgus 50
Laius 190
Sarnased tooted
Mitteabrasiivne veekindel libisemist takistav teip.
Tootekood: H3405S-50 ,   Laoseis: Laos ,   Size:
36,60 €
Mitteabrasiivne pehme veekindel väga kõrge libisemiskindlusega teip. Antud teip on paksem (1,15 mm), pehmem ja suurema libisemiskindlusega kui Aqua-Safe.
Kõige suuremat paljajalu nii kuival kui märjal pinnal liikumise libisemiskindlust nõudvatesse kohtadesse.
Tootekood: H3415Y-50 ,   Laoseis: Laos
70,76 €
Tenura Aqua Safe AntiSlip läbipaistvad ribad:
* Aitavad vältida libastumist ja kukkumist nii kuivades kui märgades tingimustes.
* On valmistatud tugevast mitte abrasiivsest materjalist, mis on väga nahasõbralik.
* Tänu tugevale liimile loovad hästipüsiva sideme aluspinnaga.
Tootekood: TACLS ,   Laoseis: Laos
14,64 €
Tenura Aqua Safe AntiSlip valged ribad:
* Aitavad vältida libastumist ja kukkumist nii kuivades kui märgades tingimustes.
* On valmistatud tugevast mitte abrasiivsest materjalist, mis on väga nahasõbralik.
* Tänu tugevale liimile loovad hästipüsiva sideme aluspinnaga.
Tootekood: TAWHS ,   Laoseis: Laos
14,64 €
Mitteabrasiivne väga painduv veekindel hea libisemiskindlusega must õhuke (0,7mm) teip. Antud teip on Coarse Resilient sarja kõige õhem ent suurema libisemiskindlusega kui Aqua-Safe.
Head paljajalu liikumise libisemiskindlust nõudvatesse kohtadesse.
Suure elastsuse tõttu sobib see teip kohtadesse mis on ka veidi ebatasased.
Tootekood: H3451-50 ,   Laoseis: Laos
60,39 €
© Ideia OÜ