Teip Aqua-Safe, valge, 50mm/18,3m

Tootekood: H3405W-50
Kaubamärk: Heskins
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Hind:
36,00 €
Kogus: - +
   - või -   
Sobib paigaldamiseks kohtades kus liigutakse paljajalu või istutakse sh siseveekogude paatides, dušialustel, vannipõhjades jms kohtades kuhu astutakse. 
Libisemiskindluse tase mõõdukas. 


EELISED:
* Naha- ja riietesõbralik
* Lihtne puhastada
* Pole kuluvat abrasiivi
* Veekindel

PAIGALDAMINE: Saab paigaldada siledale kuivale aluspinnale. Kui aluspind ei ole täiesti sile võib nakke parandamiseks kasutada lisaliimi. Kõige tõhusam on teip aluspinnale suruda kõvema kummirulli abil.

AQUA-SAFE SARJAST: Aqua-Safe on mitteabrasiivne veekindel libisemiskindel materjal. Paljudel juhtudel ei saa kasutada abrasiivmaterjali või see pole ideaalne, nt järgmistel põhjustel:
* Toodet peab saama lihtsalt puhastada;
* Abrasiivipuru ei tohi tekkida;
* Tavaline abrasiivpind võib selles konkreetses olukorras vigastada nahka, kangast, ujumisriideid või muud materjali.
* Puhastusmasinad või -protsessid ei sobi kokku abrasiivse materjaliga.

Eespool loetletud põhjustel oleme loonud Aqua-Safe. See on pressitud plastpinnaga, muster on tekstuuriga, mis tagab tõhusa, veekindla libisemist takistava pinna. Kuna materjali toodetakse reljeefrulli abil (reljeefrull ei suuda luua mingeid "peidetud" alasid), ei ole teibil õõnsusi, kus bakterid / mustus jne saaksid kinnituda. Seetõttu on teip ideaalne kasutada köögis, steriilsust nõudvates töökohtades, toiduvalmistamise aladel jne. 

​Paatidesse, duširuumidesse, vannidesse ja muudesse paljajalu liigutavatesse kohtadesse on mittelibisev veekindel Aqua-Safe materjal täiuslik, pakkudes head kombinatsiooni haardest ja mugavusest. 

Vannidesse või dušialustele on aga eriti sobivad 40mm libisemiskindlaid litrid (valged või läbipaistvad) või redelikujuliselt paigutatavid 20mm x 200mm ribad (valged või läbipaistvad). Aqua-Safe libisemisvastase materjal on väga vastupidav ja tagab ka hea löögikaitse, mistõttu mitmed kliendid kasutavad seda materjali erinevates tellitavates mõõtmetes ka kõikvõimalike pindade kaitseks kriimustuste ja muude kahjustuste eest.

Avamere alustel soovitame kasutada suurema libisemiskindlusega spetsiaalselt meretingimustesse loodud teipi Marine Anti-Slip Tape.

TELLIMUSTOOTED. Saame pakkuda kuni 1,1 m laiusega ja mistahes pikkusega rullmaterjali või lõigata stantsiga välja soovitud kujuga kujundeid. Samuti on võimalik tellida nii standardmõõtmetes kui erimõõtmetes materjali kas Pantone'i või RAL värvikoodide alusel. Saadaval on ka väikesed jaepakendid paigaldusjuhiste ja EAN ribakoodiga.

TEHNILINE TEAVE:
Pendlitesti tulemus kuival pinnal 106 (4S), märjal pinnal 31 (4S). 
Kaal 0.77
Sarnased tooted
Tenura Aqua Safe AntiSlip valged litrid:
* Aitavad vältida libastumist ja kukkumist nii kuivades kui märgades tingimustes.
* On valmistatud tugevast mitte abrasiivsest materjalist, mis on väga nahasõbralik.
* Tänu tugevale liimile loovad hästipüsiva sideme aluspinnaga.
Tootekood: TACLD40 ,   Laoseis: Laos
14,40 €
Mitteabrasiivne veekindel libisemist takistav beež teip.
Tootekood: H3405X-50 ,   Laoseis: Laos
36,00 €
Mitteabrasiivne veekindel libisemist takistav läbipaistev teip.
Tootekood: H3405T-50 ,   Laoseis: Laos ,   Size:
36,00 €
Mitteabrasiivne pehme veekindel kõrge libisemiskindlusega kollane teip. Antud teip on veidi paksem, pehmem ja suurema libisemiskindlusega kui Aqua-Safe.
Kõige suuremat paljajalu liikumise libisemiskindlust nõudvatesse kohtadesse.
Tootekood: H3415S-50 ,   Laoseis: Laos
69,60 €
Käsipuude jaoks välja töötatud teip mis võimaldab head haaret. Vähendab märgatavalt metalltoru "külma" tunnet. Eriti sobiv erivajadustega inimestele.
Võimalik tellida erimõõdus laiuseid 12 kuni 1346mm.
Tootekood: 4740060010037 ,   Laoseis: Laos ,   Size:
64,80 €
© Ideia OÜ