Teip Aqua-Safe, valge, 50mm/18,3m

Tootekood: H3405W-50
Kaubamärk: Heskins
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Hind:
31,20 €
Kogus: - +
   - või -   
Sobib paigaldamiseks kohtades kus liigutakse paljajalu või istutakse sh siseveekogude paatides, dušialustel, vannipõhjades jms kohtades kuhu astutakse. 
Libisemiskindluse tase mõõdukas. 


EELISED:
* Naha- ja riietesõbralik
* Lihtne puhastada
* Pole kuluvat abrasiivi
* Veekindel

PAIGALDAMINE: Saab paigaldada siledale kuivale aluspinnale. Kui aluspind ei ole täiesti sile võib nakke parandamiseks kasutada lisaliimi. Kõige tõhusam on teip aluspinnale suruda kõvema kummirulli abil.

AQUA-SAFE SARJAST: Aqua-Safe on mitteabrasiivne veekindel libisemiskindel materjal. Paljudel juhtudel ei saa kasutada abrasiivmaterjali või see pole ideaalne, nt järgmistel põhjustel:
* Toodet peab saama lihtsalt puhastada;
* Abrasiivipuru ei tohi tekkida;
* Tavaline abrasiivpind võib selles konkreetses olukorras vigastada nahka, kangast, ujumisriideid või muud materjali.
* Puhastusmasinad või -protsessid ei sobi kokku abrasiivse materjaliga.

Eespool loetletud põhjustel oleme loonud Aqua-Safe. See on pressitud plastpinnaga, muster on tekstuuriga, mis tagab tõhusa, veekindla libisemist takistava pinna. Kuna materjali toodetakse reljeefrulli abil (reljeefrull ei suuda luua mingeid "peidetud" alasid), ei ole teibil õõnsusi, kus bakterid / mustus jne saaksid kinnituda. Seetõttu on teip ideaalne kasutada köögis, steriilsust nõudvates töökohtades, toiduvalmistamise aladel jne. 

​Paatidesse, duširuumidesse, vannidesse ja muudesse paljajalu liigutavatesse kohtadesse on mittelibisev veekindel Aqua-Safe materjal täiuslik, pakkudes head kombinatsiooni haardest ja mugavusest. 

Vannidesse või dušialustele on aga eriti sobivad 40mm libisemiskindlaid litrid (valged või läbipaistvad) või redelikujuliselt paigutatavid 20mm x 200mm ribad (valged või läbipaistvad). Aqua-Safe libisemisvastase materjal on väga vastupidav ja tagab ka hea löögikaitse, mistõttu mitmed kliendid kasutavad seda materjali erinevates tellitavates mõõtmetes ka kõikvõimalike pindade kaitseks kriimustuste ja muude kahjustuste eest.

Avamere alustel soovitame kasutada suurema libisemiskindlusega spetsiaalselt meretingimustesse loodud teipi Marine Anti-Slip Tape.

TELLIMUSTOOTED. Saame pakkuda kuni 1,1 m laiusega ja mistahes pikkusega rullmaterjali või lõigata stantsiga välja soovitud kujuga kujundeid. Samuti on võimalik tellida nii standardmõõtmetes kui erimõõtmetes materjali kas Pantone'i või RAL värvikoodide alusel. Saadaval on ka väikesed jaepakendid paigaldusjuhiste ja EAN ribakoodiga.

TEHNILINE TEAVE:
Pendlitesti tulemus kuival pinnal 106 (4S), märjal pinnal 31 (4S). 
Kaal 0.77
Sarnased tooted
Mitteabrasiivne veekindel libisemist takistav läbipaistev teip, jooksva meetri kaupa. Tellides tuleb koguse lahtrisse sisestada mitu meetrit toodet soovitakse osta.
Tootekood: H3405T-50-jm ,   Laoseis: Laos
2,22 €
Mitteabrasiivne veekindel libisemist takistav must teip.
Tootekood: H3405N-50 ,   Laoseis: Laos ,   Color: Must ,   Size:
31,20 €
Mitteabrasiivne pehme veekindel kõrge libisemiskindlusega kollane teip. Antud teip on veidi paksem, pehmem ja suurema libisemiskindlusega kui Aqua-Safe.
Kõige suuremat paljajalu liikumise libisemiskindlust nõudvatesse kohtadesse.
Tootekood: H3415Y-50 ,   Laoseis: Laos
64,80 €
Mitteabrasiivne pehme veekindel kõrge libisemiskindlusega läbipaistev paksem (1,2mm) teip. Antud teip on Coarse Resilient sarja kõige paksem ja suurema libisemiskindlusega kui Aqua-Safe.
Väga kõrget paljajalu liikumise libisemiskindlust nõudvatesse kohtadesse.
Läbipaistvus muudab teibi vähe nähtavaks ja seetõttu sobib see ideaalselt kohtadesse kus soovitakse säilitada ruumi üldilmet.
Tootekood: H3450T-50 ,   Laoseis: Laos
64,80 €
Mitteabrasiivne pehme veekindel kõrge libisemiskindlusega läbipaistev teip. Antud teip on veidi paksem, pehmem ja suurema libisemiskindlusega kui Aqua-Safe.
Kõige suuremat paljajalu liikumise libisemiskindlust nõudvatesse kohtadesse.
Läbipaistvus muudab teibi vähe nähtavaks ja seetõttu sobib see ideaalselt kohtadesse kus soovitakse säilitada ruumi üldilmet.
Tootekood: H3415N ,   Laoseis: Laos
64,80 €
© Ideia OÜ